
Болт з шестигранною головкою DIN 931 М10х50 Metalvis к. м. 10.9 часткова різьба без покриття 100 шт./пачка
1 073 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5N60000005N6X0500C100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болти з частковою різьбою - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесена метрична різьба, не по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 931 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій в будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дозволяє використовувати болти при високонавантажених з'єднаннях.
Без покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина болта | 50 мм |
| Довжина різьби | 26 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Ширина головки | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴





