
Болт з шестигранною головкою DIN 961 М8х1х30 Metalvis к. м. 10.9 повна різьба без покриття 150 шт./пачка
1 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5T60005T6801003000150
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болт з повним різьбленням - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесена з дрібним кроком метрична різьба по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 961 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій у будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дозволяє використовувати болти у високонавантажених з'єднаннях.
Без покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Довжина болта | 30 мм |
| Довжина різьби | 30 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал болта | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 961 |
| Тип різьби | Повна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Крок різьби | 1 мм |
| Ширина головки | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴





