
Гайка шестигранна самостопорна DIN 985 М10 Metalvis нержавіюча сталь А2 200 шт./пачка
947 ₴
- Готово до відправки
- Код: N6P00000N6P1000000200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка самостопорна з пластиковим кільцем DIN 985 нержавіюча сталь А2 забезпечує зносостійкість виробів в агресивних середовищах. На відміну від традиційної шестигранної гайки, самоконтрольна гайка запобігає самовідкручуванню без додаткових кріпильних виробів (пружинні шайби, контргайки, шплінти). Фіксація (самостопоріння) гайки, що самоконтриться, відбувається за рахунок нейлонового кільця (вкладиша).
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Діаметр | 10 |
| Клас міцності | 6 |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴


