
Гвинт INBUS DIN 912 М8х40 Metalvis к. м. 8.8 внутрішній шестигранник цинк білий 200 шт./пачка
893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5I52000005I5804020200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинт DIN 912 класу міцності 8,8 відноситься до машинобудівного кріплення.
Головка циліндрична з внутрішнім шестигранником, різьблення метричне.
Цинк покриття білий.
Головка циліндрична з внутрішнім шестигранником, різьблення метричне.
Цинк покриття білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴
