
Гвинт з потайною головкою DIN 965 М3х6 Metalvis к. м. 4.8 хрестоподібний шліц цинк білий 1000 шт./пачка
232 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5M12000005M13006201000
Гвинт із потайною головкою DIN 965 – один із найпоширеніших видів кріпильних виробів із зовнішнім метричним різьбленням. Гвинти широко використовуються для створення роз'ємних з'єднань з деталями, що мають внутрішнє метричне різьблення.
Конструкція метричного гвинта:
Метричний гвинт виготовлений із вуглецевої сталі покритої шаром цинку методом гальванізації, клас міцності сталі дорівнює 4,8. Оцинкована сталь дозволяє використовувати гвинт у корозійному середовищі. Цей виріб має хрестоподібний шліц типу Philips (PH), повне різьблення до голівки та тупий кінець. Головка гвинта - потайна, що дозволяє утоплювати гвинт у поверхні деталі, в яку він вкручується. Виготовлений згідно з німецьким стандартом DIN 965, аналог ГОСТ 17475-80.
Сфера застосування метричного гвинта:
• Використовується в електронному та механічному обладнанні, побутовій техніці, електроприладах, сфері будівництва тощо.
• Призначений для застосування в з'єднаннях металевих деталей один з одним з попереднім свердлінням і нарізанням різьби.
Переваги метричного гвинта:
• Завдяки наявності потайної головки цей гвинт можна демонтувати та повторно закручувати без втрати його ефективності.
• Гвинт забезпечує більше зусиль порівняно з шурупами і може бути використаний повторно.
• Наявність потайної головки дозволяє повністю втопити виріб у матеріал, щоб він не виступав назовні та не перешкоджав у подальшому процесі монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина гвинта | 6 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965 |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: 232 ₴
