
Гвинт із закругленою циліндричною головкою DIN 7985 М6х16 Metalvis к. м. 4.8 цинк білий 500 шт./пачка
621 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5M52000005M5601620500
Гвинт з напівкруглою головкою DIN 7985 є стрижнем, на якому нарізане метричне різьблення і циліндрична напівкругла головка з хрестоподібним шліцом Philips (PH).
Конструкція гвинта DIN 7985
Гвинт із напівкруглою головкою DIN 7985 виготовлений із вуглецевої сталі, яка покрита шаром цинку, що захищає виріб від корозійних процесів. Клас міцності даного кріплення становить 4.8, виготовлений згідно з німецьким стандартом якості DIN 7985. За характеристиками відповідає ГОСТу 17473-80, за винятком шліцю.
Сфера застосування гвинта DIN 7985
Гвинт із напівкруглою головкою DIN 7985 широко застосовується у сферах будівництва, промисловості, на виробництві. Призначений для з'єднання легких елементів та деталей із різних матеріалів, може бути використаний у меблевій сфері. Дане кріплення можна використовувати в комплекті з шайбою та гайкою.
Особливості гвинта DIN 7985
• Попереднє свердління. Перед встановленням виробу слід заздалегідь підготувати отвір, в який він встановлюватиметься.
• Завдяки шліцю Philips замість викрутки можна використовувати електроінструмент, що значно прискорить процес монтажу.
• Гвинт створює довговічне та надійне кріплення конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина гвинта | 16 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1 мм |
- Ціна: 621 ₴
