
RFb-Заклепка витяжна Al/St 4,0х8 D12 RIVETTOP збільшена плоска головка 500 шт./пачка
469 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9700O0000974008120500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: алюмінієвий метал (Mg 3,5).
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для приєднання легкодеформованих (не твердих, але щільних) матеріалів до металевої основи.
- Збільшена головка зменшує питоме навантаження на поверхню, що приєднується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 8 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.1 мм |
| Довжина заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Збільшений |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 4 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр бортика заклепки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


