
RF-Заклепка витяжна ISO 15977 Al/St 6,0х26 RIVETTOP плоска головка 200 шт./пачка
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: 970000000976026000200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: алюмінієвий метал (Mg 3,5).
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для ефективного та якісного з'єднання виробів з листових металевих та неметалічних матеріалів у промисловості та будівництві.
- Відповідає стандартам промислового виробництва.
- Навантаження на розтягування та зріз заклепок за DIN EN ISO 15977 вище на 25-30% порівняно з аналогічними заклепками, виготовленими за DIN 7337.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 26 мм |
| Діаметр головки | 6 мм |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 6.1 мм |
| Довжина заклепки | 26 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | ISO 15977, DIN 7337 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 20 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴





