
RF-Заклепка витяжна RAL 8017 шоколадно-коричнева ISO 15977 Al/St 4,0х16 RIVETTOP плоска головка 500 шт./пачка
525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97RAL0000974016AC0500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: алюмінієвий сплав (Mg 3,5).
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для з'єднання виробів, забарвлених кольорами RAL.
- Заклепки представлені у широкій гамі кольорів RAL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 16 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.1 мм |
| Довжина заклепки | 16 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Стандарт | DIN 7337, ISO 15977 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 12 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір забарвлення заклепки | Шоколадно-коричневий |
| Колір забарвлення заклепки по RAL | 8017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴
