
RF-Заклепка витяжна RAL 8017 шоколадно-коричнева ISO 15977 Al/St 3,2х8 RIVETTOP плоска головка 1000 шт./пачка
575 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97RAL0000973208AH01000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: алюмінієвий сплав (Mg 3,5).
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для з'єднання виробів, забарвлених кольорами RAL.
- Заклепки представлені у широкій гамі кольорів RAL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 8 мм |
| Діаметр головки | 3.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3.2 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 3.3 мм |
| Довжина заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Стандарт | DIN 7337, ISO 15977 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Колір забарвлення заклепки | Шоколадно-коричневий |
| Колір забарвлення заклепки по RAL | 8017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴
