
Болт з шестигранною головкою DIN 933 М6х100 Metalvis нержавіюча сталь А2 повна різьба 50 шт./пачка
369 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: N5M60000N5M660A00050
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болт з повним різьбленням - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесено метричне різьблення по всій довжині.
Галузь застосування. Болт DIN 933 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій у будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь. Марка сталі А2-70 дозволяє використовувати кріплення при значних перепадах температури і в агресивному та вологому середовищі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина болта | 100 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933, ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Крок різьби | 1 мм |
| Ширина головки | 10 мм |
| Довжина різьби | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴






