
Гайка шестигранна DIN 934 М5 Metalvis к. м. 6 цинк білий 5 кг./пачка
881 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60200000060052000K5
Гайка DIN 934 - це найпопулярніша шестигранна гайка з метричним різьбленням, яка застосовується в машинобудуванні та будівельній сфері в якості деталі з'єднання.
Конструкція гайки шестигранної:
Шестигранна гайка виготовлена із вуглецевої сталі і має цинкове покриття, що захищає деталь від корозії. Має великий крок різьблення. Клас міцності даної гайки - 6. Виготовлена згідно з технічними вимогами стандарту DIN 934, аналоги: ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70.
Основна сфера застосування шестигранних гайок:
• Застосовується для кріплення і з'єднання вузлів і деталей спільно з болтами, гвинтами в машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Переваги шестигранної гайки:
• Можливість застосування даної гайки поза приміщенням, так як дана гайка була покрита цинком її можна використовувати в умовах підвищеної вологості.
• Забезпечує зручний, простий і швидкий процес виконання конструкції.
• Гарантує високу надійність з'єднання, в якому використовується.
• Шестигранная гайка виготовлена для робіт в умовах важких навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Діаметр | 5 |
| Клас міцності | 6 |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Цинк |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 881 ₴
