
Анкер REDIBOLT-N однорозпірний з гайкою Metalvis SRTR 10х110/М8/60 цинк жовтий 80 шт./пачка
824 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F1N000092F110A1N80
Анкер REDIBOLT-N однорозпірний з гайкою, втулковий анкер з гайкою або анкер розпірний (на англ. – sleeve anchor) – найбільш поширений і універсальний вид кріпильного анкера. Анкер складається з сталевого різьбового стержня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня і гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера при закручуванні його в основу.
Анкери використовуються для кріплення різних будівельних конструкцій, таких як рейки, консолі, направляючі, балюстради, металеві блоки, стелажі, огородження і т. д. в бетон, камінь, повнотілу цегла.
Втулковий анкер виготовлений з оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого і жовтого кольору.
Особливості:
- Відбортована гайка має на упорному боці буртика спеціальне рифлення, що запобігає мимовільному послабленню затягування гайки після установки.
- Трисекційна зона розпору на гільзі анкера має спеціальне рифлення поверхні, що збільшує силу тертя при утворенні розпірного закріплення і запобігає прокручуванню анкера в основі при монтажі.
Комплектація:
- Сталевий різьбовий стрижень з конусоподібним потовщенням на кінці;
- Сталева втулка (сорочка) по всій довжині стрижня;
- Гайка з фланцем.
Переваги розпірного анкера:
- Великий розпір;
- Невелике навантаження на підставу;
- Невисокі вимоги до точності отворів;
- Легкість монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Довжина анкера | 110 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 60 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою однораспорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гайка | відбортована (з буртиком) |
| Діаметр попереднього отвору | 10 мм |
| Діаметр різі шпильки | 8 мм |
| Кількість розпірних сегментів | 3 |
| Основа | бетон, камінь, повнотіла цегла |
| Переваги | можливість наскрізного встановлення дає змогу максимально швидко виконати монтаж кріпильного елемента |
| Тип монтажа | уособливо або наскрізний дистанційний, з попереднім свердлінням отвору |
| Паковання | 80 шт. |
- Ціна: 824 ₴









