
Болт з шестигранною головкою DIN 931 М8х140 Metalvis к. м. 8.8 часткова різьба цинк білий 50 шт./пачка
877 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5M62000005M680A42C50
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болти з частковою різьбою - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесена метрична різьба, не по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 931 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій в будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 8.8 дозволяє використовувати болти при високонавантажених з'єднаннях.
Покриття. Цинк захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина болта | 140 мм |
| Довжина різьби | 28 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Ширина головки | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴






