
Заклепка витяжна DIN 7337 4,0х18 Al/St Metalvis стандартна головка (упк 350шт)
327 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9700E000097401800E350
Заклепка відривна з плоским буртиком DIN 7337 Al/St використовується для закріплення листових матеріалів, деталей побутової техніки, каркасів, стелажів, різноманітної фурнітури, обшивки і т. д. у відносно тонкі листові матеріали з металу, пластику, деревини, жесті, куточків, профілів, труб, фанери і т. д.
Призначення
Нероз'ємне з'єднання тонких сталевих листів та інших листових матеріалів.
Особливості конструкції
Заклепка складається з алюмінієвої оболонки з напівкруглою головкою і сталевого стрижня з потовщенням на кінці, що забезпечує сплющення оболонки.
Принцип роботи
За допомогою спеціального інструменту (заклепувального апарату) відбувається захоплення стрижня заклепки. Стрижень при витягуванні тягне за собою тіло заклепки, яка виготовлена з більш м'якого металу. Тіло заклепки стискається і тягне за собою матеріали, що скріплюються. При монтажі заклепки необхідний доступ з одного боку до деталей, що скріплюються.
Матеріал кріплення
Стрижень(сердечник) заклепки зроблений з оцинкованої сталі. Тіло (гільза) заклепки зроблено з алюмінію.
Відповідає стандарту DIN 7337, ISO 15977.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 18 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.1 мм |
| Довжина заклепки | 18 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | ISO 15977, DIN 7337 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 13.5 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
- Ціна: 327 ₴


