Ізоляційний матеріал з вологонепроникними властивостями, необхідний для усунення щілин між ванною і стіною, маскування нерівностей стиків і герметизації шва. Являє собою довгу еластичну стрічку з синтетичного каучуку з однієї самоклеющейся стороною. Процес монтажу бордюрної стрічки досить простий і не вимагає залучення фахівців. Може застосовуватися в будь-яких приміщеннях з підвищеною вологістю.
Бордюрна стрічка для ванної також є своєрідною захистом від виникнення цвілі і грибка, так як вона не дає зайвої вологи накопичуватися в важкодоступних місцях. Стрічка має білий колір, тривалий час зберігає свої властивості і гарантує акуратний зовнішній вигляд вашої ванній.
Бордюрна стрічка Polax для ванної, біла 28 мм х 3,2 м (45-001)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 3.2 м |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Стрічка гідроізоляційна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45-001 |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата у разі отримання (Нова Пошта) |
| Комплектація | Комплектується ножем 9 мм |
| Відсилання | 1-3 дня |
| Застосування | Для усунення щілин між ванною та стіною, маскування нерівностей стиків і герметизації шва. |
| Розмір | 28 мм х 3,2 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




