Круг алмазний відрізний для плитки Drillex 125 мм, артикул 841-125
Застосовуються для точного різання керамічної плитки, кахлю, а також м'якого природного та штучного каменю на кутошліфувальних машинах. Прямий профіль ріжучої кромки цих дисків дозволяє робити дуже чистий розріз, без сколів. Можна використовувати як для сухого різання, так і для різання з подачею води.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Чистий рез, Швидкий різ, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Плитка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴



