Круг алмазний відрізний сегментований Drillex 125 мм артикул 831-125
Застосовуються для сухого швидкого різання бетону, цегли, шиферу, черепиці, тротуарних плит на кутошліфувальних машинах. Також можливе використання при розпилi газобетону та природного каменю. Сегментування ріжучої кромки надає диску підвищену теплостійкість і покращує винос шламу із зони різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Чистий рез, Швидкий різ, Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість сегментів | 9 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Гіпс, Шифер, Газобетон, Бетон, Пінобетон, Ракушняк, Цегла |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴



