Свердло по бетону Drillex 6-160 мм з хвостовиком SDS-PLUS, артикул 006-160.
Застосовується для свердління бетону, цегляної кладки та природного каменя. Конструкція "канавка в канавці" дозволяє збільшити площу шнека, ефективно та швидко видалити пил і відходи буріння, підвищити швидкість та покращити міцність бура. Свердло оснащено хвостовиком SDS-PLUS, який закріплюється в патроні перфоратора. Матеріал тіла свердла – сталь 40Cr (40CrMo).Твердосплавна напайка виготовлена з карбіду вольфраму стандарту YG8C. Завдяки новітнім технологіям напайка зберігає всі свої властивості навіть при дуже високих температурах. Кожне свердло упаковано в прозору тубу з червоними ковпачками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,89 ₴







