
Петля нержавіюча A2 30X40
116 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 81479623040(1)
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Назначение петли | Для двери |
| Способ установки | Навесной (накладной) |
| Тип петли | Карточная |
| Вид петли по конструкции | Неразъемная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 40 мм |
| Толщина | 1.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | полированная |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marinetech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 см |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення петлі | Для вікна |
| Покриття | Неіржавка сталь |
| Товщина | 1.5 |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Інше |
| Запас міцності | малонавантажені |
| Тип | нероз'ємні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴


