| Основные характеристики | |
|---|---|
| Назначение петли | Для двери |
| Тип петли | Карточная |
| Вид петли по конструкции | Неразъемная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 60 мм |
| Толщина | 1.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ установки | Накладной |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marinetech |
| Країна виробник | Німеччина |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Інше |
| Висота | 60 см |
| Запас міцності | малонавантажені |
| Матеріал | Інший |
| Призначення | інше |
| Тип | нероз'ємні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴



