Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-045 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Довжина ручки | 845 мм |
| Довжина сокирища | 200 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Матеріал сокирища | Сталь |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Ширина сокірища | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴

