Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 05-004 |
| Тип | Флейцова |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина щетини | 35 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Призначення | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також фарби у складі яких є розчинник, лак, акрилова фарба, емаль. |
| Розмір | 2" |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴

