Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37-030 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 220 кг |
| Висота в упаковці (см) | 23 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 см |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт. |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Застосування | Універсальний |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Тип товару | Хомут черв apos ячний |
| Товщина кулі | 0.65 mm |
| Ширина стрічки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

