Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-008 |
| Вид леза | Сегментне |
| Вид насічки | Одинарна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина леза | 6 см |
| Довжина, мм | 60 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Кількість | 10 шт. |
| Комплектація | 10 лезвий в упаковке |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 10 |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Для ножів |
| Особливості | Зменшений опір різанню |
| Робочий матеріал | Папір, картон, Гіпсокартон, Пластик, Гума, Дерево, лінолеум, Флізелін |
| Тип леза | Сегментоване |
| Тип товару | Леза |
| Товщина леза | 0,5 мм |
| Ширина в пакованні (см) | 1,9 |
| Ширина леза | 19 мм |
| Ширина, мм | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴

