Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200-003 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Призначення | Для вирівнювання і вигладжування штукатурки |
| Особливості | Посилена |
| Щільність | 90 кг/м3 |
| Розмір | 140 x 280 мм |
| Товщина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

