Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-007 |
| Вага інструмента | 230 г |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр інструмента | 45 мм |
| Довжина інструмента | 270 мм |
| Довжина ручки | 210 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр бойка | 45 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал робочої частини | Гума |
| Матеріал ручки | Фіберглас |
| Матеріал ручки | Фібергласова ручка |
| Матеріал бойка | Гума |
| Тип інструмента | Киянка |
| Колір | Чорно-біла |
| Ширина інструменту | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴

