Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-028 |
| Вага садового інструменту | 1239 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина виробу | 820 мм |
| Довжина леза | 90 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал ручки | Ручка алюмінієва з гумованим покриттям |
| Призначення інструмента | Для обрізки гілок та сучків |
| Тип інструмента | Гілкорізи, сучкоріз |
| Тип леза | Обвідне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴

