Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-144 |
| Використання стрічки | LED-стрічки, світильники, панелі, носії Накладки, профілі, підставки, панелі Емблеми, значки, хромовані та пластикові накладки Термометри, гачки, іграшки, картини, рамки Hand-Made, вироби, декоративні елементи Комплектуючі, екрани, плати Тканинні ролети т |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спеціалізованої стрічки | 5м |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PET плівка |
| Застосування | Кріплення: LED-стрічки, світильники, панелі, носії, Hand-Made, вироби, декоративні елементи, накладки, профілі, підставки, панелі, комплектуючі, екрани, плати, емблеми для автомобіля, значки, хромовані та пластикові накладки, тканеві ролети та жалюзі, нап |
| Розмір | 10 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 48Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110 C |
| Тип товару | Двостороння прозора клейка стрічка швидкої фіксації |
| Товщина | 210 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Колір стрічки | Прозорий |
| Ширина спеціалізованої стрічки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

