Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-163 |
| Використання стрічки | Електроізоляція муфт та проводів, Ізоляція проводів, дротів та кабелів, Ремонт з єднань побутової техніки, Захист та ізоляція відкритих електричних ділянок |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спеціалізованої стрічки | 5м |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Відсутній|Відсутня |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Єтиленопропіленова гума <unk> Єтиленпропіленова гума |
| Застосування | Електроізоляція муфт та проводів Захист проводки від стирання та механічних пошкоджень ремонт з apos єднань побутової техніки Угруповання та стяжка проводів у "рукаві" Ізоляція проводів, проводів та кабелів Герметизація стиків та з apos єднань Захист та і |
| Розмір | 19 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Пропорційний рівню розтягування |
| Стійкість до | Розчинники, хімікати. Витримує напругу пробою до 21000В. Еластичність: 500% |
| Температура експлуатації | До +90 C |
| Тип товару | Самозлипаюча ізоляційна гумова стрічка |
| Товщина | 0,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір стрічки | Чорний |
| Ширина спеціалізованої стрічки | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴

