Двосторонній скотч на спіненій основі Автомобільний складається зі зміцненого носія на основі спіненого поліетилену чорного кольору, на який з обох боків нанесений клей. Клейовий шар на основі синтетичного каучуку забезпечує відмінну клейкість до матеріалів анодованого алюмінію, сталі, свинцю, акрилу, ПВХ, скла, АБС-пластику, поліпропілену, полікарбонату, склопластику, пофарбованих поверхонь і т.д. Спінена основа товщиною 1 мм поглинає всі нерівності поверхонь і утворює амортизаційну «подушку», яка має високий рівень стійкості до механічних коливань та вібрацій (відкриття та закриття дверей та багажника), зсувів тощо. Стрічка стійка до дії пари, вологи, сонячних променів, дорожньої солі, хімікатів, мийок, низьких та високих температур від -30 до +85°С. Двосторонній автомобільний скотч-пінка забезпечує надійне та довгострокове з'єднання. Призначений для використання зовні та всередині автомобіля. Скотч двосторонній Polax на універсальній основі 15 мм х 5 м (101-073)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-073 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 026 кг |
| Тип | Двостороння стрічка |
| Висота в упаковці (см) | 1, 5 см |
| Висота, мм | 15 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 5 м |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр , мм | 120 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | двостороння стрічка |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Матеріал | Спінений поліетилен |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Застосування | Монтаж бічних та передніх дефлекторів (вітровики та мухобойки), спойлерів заднього скла, декоративних накладок на фари Кріплення балансувальних ваг шумо- та віброізоляція поверхонь, стиків та з apos єднань в авто кріплення молдингів склеювання між собою д |
| Розмір | 15 мм х 5 м |
| Робочий матеріал | Газобетон, Камінь, Скло, Кафельна плитка, Гофрокартон, Гума, Дерево, Лінолеум, Сталь, Папір, Шкіра, метал, картон, Гіпсокартон, Пластик, Бетон, Кераміка, Цегліч<unk> Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхонні |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85 C |
| Тип товару | двостороння стрічка |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина в пакованні (см) | 1. 5 см |
| Ширина, мм | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

