Професійна алюмінієва стрічка для ремонту, зрощування та фіксації металевих поверхонь при монтажі підвищеної складності- коли міцність стрічки має критичне значення для швидкості, зручності та якості монтажу. Витримує температуру до 70°. Може бути використана за низьких температур. Відмінно клеїться до оцинкованої сталі, всіх видів металів. Відображає інфачервоне випромінювання, підвищуючи енергоефективність систем опалення та кондиціювання. Скотч алюмінієвий армований Polax 50 мм х 10 м (101-106)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-108 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 540 кг |
| Тип | Стрічка алюмінієва |
| Висота в упаковці (см) | 5 см |
| Висота, мм | 50 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 5 см |
| Довжина, мм | 50 м |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта лише за повною оплатою товару. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр , мм | 142 мм |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | скотч алюмінієвий армований |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Матеріал | алюмінієва фольга зі скловолокном |
| Основа стрічки | Алюмінієва фольга армована тканинною сіткою |
| Застосування | Застосовується коли з apos єднання піддається впливу вологи та підвищеної температури. |
| Розмір | 50 мм х 50 м |
| Робочий матеріал | Кожа, Металл, Стекло, Гипсокартон, Пластик, Гофрокартон, Резина, Дерево, Линолеум, Керамика, Ковролин, Сталь|Шкіра, Метал, Скло, Гіпсокартон, Пластик, Гофрокартон, Гума, Дерево, Лінолеум, Кераміка, Ковролін, Сталь |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 20Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -40 до +70 C |
| Тип товару | скотч алюмінієвий армований |
| Товщина | 140 мкм |
| Колір | Сірий |
| Ширина в пакованні (см) | 5 см |
| Ширина, мм | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴

