Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47-014 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 164 кг |
| Вага (кг) | 0,164 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 280 мм |
| Довжина, мм | 280 |
| Додаткова характеристики | Загальна довжина: 415 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектація | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Пластик із прогумованою ручкою |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Призначення | Для оздоблювальних робіт |
| Особливості | Посилений |
| Робочий матеріал | Пінобетон |
| Тип леза | Монолітне |
| Тип товару | Ножі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

