Призначений для розмітки і перевірки прямих кутів, а також для перевірки кута 45 ° при обробці і збірці виробів. Має двосторонню розмітку полотна. Підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-041 |
| Вага в упаковці, кг | 90 |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | кутник |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний діапазон роботи | 25 см |
| Призначення | Для металу, для меблів, для дерева, для плитки (кафеля) |
| Особливості | З фіксованим кутом |
| Робоча довжина | 25 см |
| Розміри | 250 мм, 210 мм |
| Ширина в пакованні (см) | 12,5 |
| Основні | |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

