Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 11TPI |
| Артикул | 47-013 |
| Вага в упаковці, кг | 0,144 кг |
| Вага (кг) | 0,144 кг |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 150 мм |
| Довжина, мм | 150 |
| Додаткова характеристики | Твердість за шкалою Роквелла: 55 HRC, Кількість зубів: 9 зуб/дюйм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектація | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 150 |
| Матеріал леза | Сталь 55HRC |
| Матеріал ручки | Пластик із прогумованою ручкою |
| Матеріал рукояті | Метал + гума |
| Особливості | Загартовані зуби, напайки |
| Робочий матеріал | Гіпсокартон |
| Тип леза | Монолітне |
| Форма перерізу | Тригранне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

