Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max діаметр труби, мм | 42 |
| Min діаметр труби, мм | 3 |
| Артикул | 25-013 |
| Тип | Ножиці |
| Вид насічки | Бархатна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 230 |
| Додатковий текст | Товщина леза 2,8 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний діаметр різу | 42 мм |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 42 |
| Матеріал | Метал<unk> Метал, Сталь |
| Матеріал леза | Сталь SK5 з тефлоновим покриттям |
| Матеріал рукояті | Вуглецева сталь |
| Призначення | Для труборізів |
| Особливості | Посилений, Зменшений опір різання |
| Застосування | Для різання ПП і ПВХ труб при монтажі трубопроводу і системи опалення |
| Робочий матеріал | Пластик |
| Тип леза | Монолітне |
| Тип товару | Труборізи |
| Товщина леза | 2,8 мм |
| Форма перерізу | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴

