Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44-005 |
| Тип | Трубний, Трубний із тріскачкою |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 290 |
| Додаткова характеристики | Довжина інструменту: 290 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діапазон розведення | 0-65 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 75 |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Матеріал губок | CrV сталь |
| Робочий матеріал | Метал |
| Тип товару | Ключі |
| Форма губок | Прямі |
| Форма ключа | Прямий |
| Ширина губок | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴

