Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-009 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина леза | 12 см |
| Довжина ножа | 17,5 см |
| Довжина пильного полотна | 25 мм |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 105 |
| Матеріал | Металл, Сталь|Пластик із гумовими ручками + метал |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукояті | Пластик + гума, пластик |
| Призначення | Для опоряджувальних робіт, для будівельних ножів, для зняття ізоляції, для ножів, Макетний |
| Особливості | Магніт, Посилений, металеві напрямні |
| Робоча довжина, мм | 105 |
| Робочий матеріал | Папір, картон, Дерево, Пластик, Папір, Гума, Гіпсокартон, Гума, Дерево, лінолеум, Флізелін |
| Тип леза | Сегментоване |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина леза | 0,7 мм |
| Форма перерізу | Плоска |
| Ширина леза | 25 мм |
| Ширина, мм | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴

