Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35-019 |
| Тип | Пасатіжи |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина інструмента | 225 мм |
| Довжина, мм | 225 |
| Додаткова характеристики | Довжина інструменту: 225 мм |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 40 мм |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 35 |
| Матеріал | Метал, Сталь |
| Матеріал ручок | Двокомпонентні (пластик + гума) |
| Матеріал губок | Хром-ванадієва сталь (HRC 55-60) |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Особливості | Вони можуть використовувати як ключ, гострозубці, обпресовування дротів, а також як кліщі для зняття ізоляції дротів із перерізанням 1,0 мм , 1,5 мм , 2,0 мм , 2,5 мм і 4,0 мм . |
| Покриття губок | Фосфатне |
| Робочий матеріал | Метал, Сталь |
| Стандарт виготовлення | DIN 5764 |
| Тип товару | Плоскогубці, пасатижі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴

