Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 07-005 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр ручки | 6 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Високоякісний пластик, прогумована двокомпонентна |
| Материал стержня | Сталь |
| Оплата | Онлайн оплата, післяплата |
| Застосування | Можна використовувати з телескопічною ручкою |
| Розмір | 6 х 100 мм |
| Тип | Для всіх типів валиков |
| Ширина ручки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

