Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35-012 |
| Тип | плоскогубці |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина інструмента | 200 мм |
| Довжина, мм | 200 |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття | 40 мм |
| Матеріал | Метал, Сталь |
| Матеріал ручок | Діелектричне покриття |
| Матеріал губок | Хром-ванадієва сталь |
| Матеріал рукояті | Гума |
| Особливості | Витримують напругу до 1000V |
| Покриття губок | Нікільоване|Нікільовані |
| Робочий матеріал | Метал, Сталь |
| Тип товару | Плоскогубці, пасатижі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴

