
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка Спеціалізована на спіненій основі 12 мм х 5 м (101-035)
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-035
+380 (96) 347-26-78
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-035 |
| Тип | Стрічка піноподібна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 2 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетиленовий пінопласт |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Застосування | Монтаж дзеркал кріплення полиць, підставок, фальш-панелей та стільниць виробництво та ремонт меблів монтаж панелей, накладок та профілів кріплення електричних боксів та щитків приклеювання побутових предметів: гачків, вішалок, термометрів, подовжувачів то |
| Розмір | 12 мм х 5 м |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 22Н/25 мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +80 C |
| Тип товару | Стрічка двостороння клейка на спіненій основі |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴
