Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-038 |
| Тип | Стрічка піноподібна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 2 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Пеноакрил |
| Основа стрічки | Піно-акрилове |
| Застосування | Склеювання та виготовлення каркасів та інших конструкцій монтаж предметів, схильних до великих навантажень кріплення зовнішніх щитків, боксів, камер монтаж панелей, накладок та профілів приклеювання побутових предметів: гачків, вішалок, термометрів, подов |
| Розмір | 12 мм х 2 м |
| Рівень адгезії | Початковий високий, кінцевий надвисокий |
| Сила адгезії | 38Н/25мм |
| Стійкість до | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -40 до +120 C |
| Тип товару | Стрічка піноакрилова двостороння |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴

