Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-031 |
| Тип | Стрічка піноподібна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, мм | 5 |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетиленовий пінопласт |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Застосування | Монтаж бічних та передніх дефлекторів (вітровики та мухобойки), спойлерів заднього скла, декоративних накладок на фари Кріплення балансувальних ваг шумо- та віброізоляція поверхонь, стиків та з apos єднань в авто кріплення молдингів склеювання між собою д |
| Розмір | 12 мм х 5 м |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85 C |
| Тип товару | Стрічка двостороння клейка на спіненій основі |
| Товщина | 0,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

