Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-001 |
| Тип | Стрічка для герметизації |
| Відправка | 1-2 дні |
| Габарити (ВхШхГ) | 10м 12 мм 0,1мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Тефлон |
| Призначення | Для каналізації |
| Застосування | Ущільнюючий матеріал, призначений для герметизації трубних з apos єднань при їх монтажі та для усунення течії в місцях різьбових з apos єднань |
| Розмір | 10 м x 12 мм x 0,1 мм |
| Термін експлуатації | 50 років |
| Тип товару | Клейка стрічка |
| Товщина | 0,1 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 1.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

