Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14-003 |
| Тип | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина щетини | 43 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал ворсу | Змішаний ворс (30% штучного ворсу та 70% натурального ворсу) |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (30% штучного ворсу та 70% натурального ворсу) |
| Призначення | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, маслянистих фарб, акрилових і клею, а також фарби у складі яких є розчинник. |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Розмір | 2" |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

