Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 23-005 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина леза | 9,5 см |
| Довжина ножа | 15,5 см |
| Довжина пильного полотна | 18 мм |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 85 |
| Матеріал | Метал<unk> Метал, Сталь |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукояті | Метал |
| Призначення | Для опоряджувальних робіт, для будівельних ножів, для зняття ізоляції, для ножів, Макетний |
| Особливості | Отвір для підвішування, Металеві напрямні, отвір для підвішування |
| Робоча довжина, мм | 85 |
| Робочий матеріал | Папір, картон, Дерево, Пластик, Папір, Гума, Гіпсокартон, Гума, Дерево, лінолеум, Флізелін |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина леза | 0,5 мм |
| Форма перерізу | Ромбічна |
| Ширина леза | 18 мм |
| Ширина, мм | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴

