Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21-001 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Комплектація | З ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення полотна | Клейове та закріплене заглушкою |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал полотна | Прогумований поролон |
| Оплата | Онлайн оплата, накладний платіж |
| Застосування | Для видалення повітря з-під полотна шпалер у кутах під час проведення робіт з поклейки шпалер |
| Розмір | 6 х 50 мм |
| Тип | Притискний валик із ручкою |
| Ширина робочої поверхні | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴

