Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17-008 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Доставка | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Кількість | 2 шт. в упаковці |
| Комплектація | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Вовна з поліакрилом |
| Оплата | Онлайн оплата, накладений платіж |
| Застосування | Для гладких поверхонь, внутрішніх робіт. Для алкідних, олійних, уретанових емалей, клеїв. |
| Розмір | 6 х 15 х 50 мм |
| Ширина робочої поверхні | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

