
Ніж будівельний Polax пластиковий з висувним лезом, гумовий, гвинтовий замок 18 мм (23-003)
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53722161
+380 (96) 347-26-78
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 23-003 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина леза | 9,5 см |
| Довжина ножа | 17 см |
| Довжина пильного полотна | 18 мм |
| Доставка Оплата | Отгрузка "День в День" при условии получения заказа до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина|Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал, Сталь<unk> Обгумований пластик + метал |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукояті | Комбінований |
| Призначення | Для опоряджувальних робіт, для будівельних ножів, для зняття ізоляції, для ножів, Макетний |
| Особливості | Отвір для підвішування, Металеві напрямні, отвір для підвішування |
| Робоча довжина, мм | 85 |
| Робочий матеріал | Папір, картон, Дерево, Пластик, Папір, Гума, Гіпсокартон, Гума, Дерево, лінолеум, Флізелін |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина леза | 0,5 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴
